В останні роки в районі Конотопа активно здійснюється розвиток спортивної інфраструктури.

З’являються міні-футбольні поля зі штучним покриттям в населених пунктах району. У листопаді 2017 таке поле почало функціонувати і в селищі Заводське Вирівський сільської ради на території аграрного ліцею.

Зараз в Заводському активно тривають роботи по впровадженню ще одного проекту- реконструкції частини спортивного майданчика під комплексну майданчик цілорічного використання, що передбачає створення штучної ковзанки для популяризації зимових видів спорту: хокею і катанні на ковзанах. Влітку і міжсезоння даний спортивний майданчик планується використовувати для хокею на роликових ковзанах, гри у великий теніс та інші види спорту.

Проект був розроблений з ініціативи керівництва району та народного депутата України Ігоря Молотка.
Він реалізується на кошти районного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Як проходять роботи зі створення майданчика проінспектували народний депутат України Ігор Молоток і керівники Конотопського району.

В даний час спеціально підготовлена ​​земельна ділянка заливається бетонною сумішшю і шліфується. Надалі – встановлення огорожі, а при досягненні низьких температур – ділянка буде залита водою для утворення катка.

Створення ще одного спортивного об’єкту на території Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей» не випадково, адже це перспективний навчальний заклад, де зосереджена найбільша частка сучасної молоді району. На території аграрного ліцею вже активно використовується футбольне поле зі штучним покриттям, в приміщенні – відремонтований спортивний зал, встановлено столи для гри в настільний теніс, триває реконструкція природного футбольного поля. Зручне транспортне під’їзд до селища Заводське робить його центром спортивного дозвілля для всіх жителів Конотопського району.

Як зазначив голова райдержадміністрації Микола Горбенко, розвиток спортивної інфраструктури Конотопського району забезпечує систематичні заняття фізичною культурою і спортом сільських жителів, дозволяє покращити спортивний рівень підготовки учнів шкіл, студентської молоді району, заохочує їх до здорового способу життя.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/11/Yhor-Molotok-ledovaia-ploshchadka.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/11/Yhor-Molotok-ledovaia-ploshchadka-150x150.jpgadminСпортСуспільствоИгорь Молоток,Ігор Молоток,КонотопВ останні роки в районі Конотопа активно здійснюється розвиток спортивної інфраструктури. З'являються міні-футбольні поля зі штучним покриттям в населених пунктах району. У листопаді 2017 таке поле почало функціонувати і в селищі Заводське Вирівський сільської ради на території аграрного ліцею. Зараз в Заводському активно тривають роботи по впровадженню ще одного проекту- реконструкції...| Київської області та України | Kiev Time