Луцька поліція за фактом розповсюдження невідомими особами в обласному центрі Волині листівок із рекламою продажу наркотиків відомості внесла до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про вчинені кримінальні правопорушення або інші події.

Про це повідомили у СК ГУНП у Волинській області.

Правоохоронці проводять перевірку, викладеної на листівках інформації, та вживають усіх необхідних заходів з метою встановлення осіб, причетних до їх розповсюдження.

«Поліцейських орієнтовано на оперативне виявлення та знищення оголошень, встановлення осіб причетних до їх поширення», – повідомив начальник управління протидії наркозлочинності ГУНП у Волинській області Володимир Костанюк.

Поліція просить громадян, яким відома будь-яка інформація щодо осіб, причетних до поширення подібних оголошень, невідкладно повідомляти поліцію за номером «102».

Нагадаємо, невідомі систематично розклеюють на території Луцька оголошення із рекламою інтернет-магазину, де можна придбати наркотики.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Lutsku-nevidomi-systematychno-rozkleyuyut-ogoloshennya-iz-reklamoyu-prodazhu-narkotykiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Lutsku-nevidomi-systematychno-rozkleyuyut-ogoloshennya-iz-reklamoyu-prodazhu-narkotykiv-150x150.jpgKievTimeКриміналПодіїСуспільствоЛуцьк,оголошення,продаж наркотиківЛуцька поліція за фактом розповсюдження невідомими особами в обласному центрі Волині листівок із рекламою продажу наркотиків відомості внесла до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про вчинені кримінальні правопорушення або інші події. Про це повідомили у СК ГУНП у Волинській області. Правоохоронці проводять перевірку, викладеної на листівках інформації, та вживають...| Київської області та України | Kiev Time