В католицький Великдень Папа Римський Франциск, на площі Святого Петра у Ватикані очолив урочисту пасхальну месу, на яку зібралися тисячі віруючих і туристів з усього світу.

У своєму зверненні він закликав до миру в усьому світі і закликав до якнайшвидшого закінчення конфлікту в Україні.

“Плодів миру просимо для України, аби зміцнювалися кроки на користь злагоди та були полегшені можливості для здійснення гуманітарних ініціатив, яких потребує населення”, – сказав Папа Франциск.

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на Радіо Ватикану.

Понтифік також помолився за Сирію, Південний Судан, Ємен, Демократичну Республіку Конго та закликав до діалогу на Корейському півострові.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1492349697_807097.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1492349697_807097-150x150.jpgKiev-TimeСуспільствоВатикан,Великдень,Папа РимськийВ католицький Великдень Папа Римський Франциск, на площі Святого Петра у Ватикані очолив урочисту пасхальну месу, на яку зібралися тисячі віруючих і туристів з усього світу. У своєму зверненні він закликав до миру в усьому світі і закликав до якнайшвидшого закінчення конфлікту в Україні. 'Плодів миру просимо для України, аби зміцнювалися кроки...| Київської області та України | Kiev Time