На створення системи відеонагляду за автомобілями, що в’їжджають та виїжджають з Києва, планується виділити 15 мільйонів гривень.

Вже до кінця 2017 року в’їзди до столиці планують облаштувати “розумними” камерами відеоспостереження, які можуть розрізняти види транспорту та відстежувати щільність дорожнього руху. Про це повідомив начальник управління інформаційних технологій КП “Інформатика” Микола Пихтін.

“Ми хочемо, щоб Київ став повністю керованим автоматично, тому до кінця 2017 року плануємо закупит 139 камер трьох видів: обзорні, номерні і камери інтеллектуально-транспортної системи. Вони будуть щільно встановлені на 46 в’їздах-виїздах Києва”, – відзначив він.

Крім того, планується встановити камери відеонагляду, які могли б керувати світлофорами в залежності від дорожньої ситуації – на думку спеціалістів, це допоможе уникнути заторів. Створення комплексної системи відеонагляду коштуватиме 15 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва повідомив, що вже невдовзі за жителями столиці спостерігатимуть 10 тисяч камер відеонагляду.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/im578x383-camera_odintsovo.info_.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/im578x383-camera_odintsovo.info_-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствокамери зовнішнього нагляду,КП "Інформатика"На створення системи відеонагляду за автомобілями, що в'їжджають та виїжджають з Києва, планується виділити 15 мільйонів гривень. Вже до кінця 2017 року в'їзди до столиці планують облаштувати 'розумними' камерами відеоспостереження, які можуть розрізняти види транспорту та відстежувати щільність дорожнього руху. Про це повідомив начальник управління інформаційних технологій КП 'Інформатика' Микола...| Київської області та України | Kiev Time