Шановні українці ! Щиро вітаю Вас з великим державним святом – Днем Конституції.
Прийняття Конституції України стало підтвердженням нашої державності та демократії, гарантом незалежності та соборності України. Щиро бажаю, щоб у нашій країні дотримання Основного Закону стало обов’язковим для кожного громадянина, незалежно від рангу та посади.

Вірю, що разом ми збудуємо мирну, процвітаючу, демократичну Україну, де пануватиме Закон і повага до кожної Людини. Кому ж як не нам, авторам першої у світі демократичної Конституції, бути взірцем дотримання прав людини.

З повагою голова Аграрної партії України Віталій Скоцикhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/skotsyk.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/skotsyk-150x150.pngadminПодіїПолітикаСуспільствоАграрная Партия Украины,Віталій СкоцикШановні українці ! Щиро вітаю Вас з великим державним святом - Днем Конституції. Прийняття Конституції України стало підтвердженням нашої державності та демократії, гарантом незалежності та соборності України. Щиро бажаю, щоб у нашій країні дотримання Основного Закону стало обов'язковим для кожного громадянина, незалежно від рангу та посади. Вірю, що разом ми збудуємо...| Київської області та України | Kiev Time