Міський очільник Віталій Кличко відкрив сьогодні містечко «Фестиваль чемпіонів», яке розташоване на Хрещатику. На події він прокоментував скарги киян та гостей міста щодо перекритої вулиці.

“Я вибачаюся перед киянами, які зараз мають проблеми з пересуванням у центрі міста”, – зазначив Віталій Кличко. – Це пов’язане з тим, що ми приймаємо фінал Ліги чемпіонів і ключова артерія міста перекрита на 2 тижні. Але це була одна з вимог УЄФА для того, щоб розмістити футбольне містечко.”

Міський голова закликав киян відвідати «Фестиваль чемпіонів», приєднатися до футбольного дійства і особисто відчути атмосферу, що вирує тут.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Klychko-vybachyvsya-pered-kyyanamy-cherez-problemy-z-peresuvannyam-u-tsentri-mista.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Klychko-vybachyvsya-pered-kyyanamy-cherez-problemy-z-peresuvannyam-u-tsentri-mista-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоВиталий Кличко,перекриття руху,фінал Ліги ЧемпіонівМіський очільник Віталій Кличко відкрив сьогодні містечко «Фестиваль чемпіонів», яке розташоване на Хрещатику. На події він прокоментував скарги киян та гостей міста щодо перекритої вулиці. 'Я вибачаюся перед киянами, які зараз мають проблеми з пересуванням у центрі міста', – зазначив Віталій Кличко. – Це пов’язане з тим, що ми приймаємо...| Київської області та України | Kiev Time