До будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА) близько 11:20 з вимогою відновити довгострокове будівництво будинку увірвалися кілька десятків протестувальників. Внаслідок штовханини постраждала одна людина.

Протестуючі вкладники довгобудів заявили, що вимагають поставити на голосування питання про виділення земельної ділянки на Троєщині.

Основну частину протестувальників становили мешканці та вкладники “ЖК Перлина Троєщини” та інші вкладники “об’єктів Войцеховського”.

Протестувальники побили скло у колонній залі і кинулися на охорону з пластиковими пляшками, повідомляє “ГолосUA”.

Біля турнікета при вході на другий поверх виникла тиснява.

За підрахунками “Українських новинLink to a Trash Site!”, до КМДА увірвалися близько 400 осіб.

Також відомо щонайменше про одного потерпілого в результаті штовханини, що супроводжувала прорив протестувальників до КМДА. Потерпілому вже надають медичну допомогу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/28836.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/28836-150x150.jpgYuliyaВладаКиївПодіїКМДА,мітингувальники вдерлися до КМДАДо будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА) близько 11:20 з вимогою відновити довгострокове будівництво будинку увірвалися кілька десятків протестувальників. Внаслідок штовханини постраждала одна людина. Протестуючі вкладники довгобудів заявили, що вимагають поставити на голосування питання про виділення земельної ділянки на Троєщині. Основну частину протестувальників становили мешканці та вкладники 'ЖК Перлина Троєщини' та...| Київської області та України | Kiev Time