В КМДА відзвітували про остаточний етап подолання наслідків снігопаду в столиці.

Столична влада дякує киянам, які у дні снігопаду дослухатися до поради залишити автівки вдома і, тим самим, допомогли комунальним службам прибирати наслідки снігопаду. Про це в ефірі каналу “112” повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

“Ми посилили роботу з прибирання тротуарів, а також приступаємо до вивезення снігу з міста. Адже в першу чергу здійснювалася очистка основних магістралей, потім – другорядних вулиць, а вже зараз розпочинаємо вивезення снігових нагромаджень”, – зазначив заступник голови КМДА.

Загалом він відзначив роботу київських комунальників, які три доби працювали в посиленому режимі, а також патрульних Нацполіції, які слідкували за порядком на дорогах. Пантелеєв також зауважив, що наразі знято обмеження в’їзду до Києва великогабаритного транспорту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на трасі “Київ-Одеса” між Білою Церквою і Жашковом утворилися 7-кілометрові затори.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/90_main_ukr.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/90_main_ukr-150x150.jpgYuliyaВладаКиївКМДА,снігопадВ КМДА відзвітували про остаточний етап подолання наслідків снігопаду в столиці. Столична влада дякує киянам, які у дні снігопаду дослухатися до поради залишити автівки вдома і, тим самим, допомогли комунальним службам прибирати наслідки снігопаду. Про це в ефірі каналу '112' повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. 'Ми посилили роботу з прибирання...| Київської області та України | Kiev Time