Ср. Чер 19th, 2024

Нардеп Ігор Молоток був шокований станом районної лікарні у Великій Писарівці

Народний депутат України Ігор Молоток відвідав ряд міст та селищ Сумської області, та був шокований станом районної лікарні у Великій Писарівці.

Зокрема Ігор Молоток відвідав селище міського типу Велика Писарівка, Краснопілля та Кириківка, про що повідомив на своєму офіційному сайті:

Сьогодні працював у Великописарівщині та Краснопільщині. Зустрівся з колективом Кириківської школи, мешканцями однойменної ОТГ. Нарікання на дороги, незручне розташування адміністративного центру ОТГ, несправедливу тарифну сітку. Школярам необхідний спортмайданчик. Будемо над цим працювати, а поки що передали школі ноутбук, який був потрібен для занять. Намітили плани щодо втілення в життя проекту по ремонту дороги Велика Писарівка-Богодухів.

Нардепа вжахнула районна лікарня у Великій Писарівці:

Вжахнула районна лікарня у Великій Писарівці. Зрозуміло, що будівля ще царських часів, але ми живемо вже в XXI столітті і умови для пацієнтів мають бути відповідні. Думаю над питанням фінансування ремонтних робіт. Місцева школа також потребує ремонту, разом з адміністрацією узгодимо план першочергових дій.

Вихованцям Великописарівської ДЮСШ передали спортивний інвентар для занять. Також люди звертались з проханням розробити чіткий законодавчий механізм відзиву місцевих депутатів та голів ОТГ в разі, якщо вони не працюють на благо громади і «не чують» людей після обрання. У Краснопіллі люди обурені нехтуванням прав чорнобильців та апетитами газовиків, зокрема тарифами на транспортування газу. Також місцеві переживають за Будинок культури – велична споруда, друга за площею на Сумщині, після театру Щепкина, занепадає. Мами переживають за дозвілля підлітків – кажуть дуже треба встановити сучасний спортмайданчик. Проблеми відомі, будемо працювати над їх вирішенням,

– зазначив Ігор Молоток.Related Post