Ср. Лип 24th, 2024

Нардеп Ігор Молоток підтримав підприємців під Верховною радою України

Нардеп Ігор Молоток підтримав підприємців під Верховною радою УкраїниНардеп Ігор Молоток підтримав підприємців під Верховною радою України

Народний депутат України Ігор Молоток вийшов з Верховної ради України та підтримав підприємців.Сьогодні, 3 листопада, в Києві розпочалася безстрокова акція протесту представників мікробізнесу «Податковий Майдан #SaveФОП». Акція проходить на площі Конституції під Верховною Радою України. Організатори акції – представники Всеукраїнського руху #SaveФоп заявили, що акція буде безстроковою і триватиме, допоки парламент не скасує законопроєкти №385031 і №385032.

Натомість ФОПи вимагають, щоб влада прийняла два альтернативні закони – №3853-1 та №3853-2, які зареєстровані у парламенті.

Підприємців підтримав Народний депутат України 7, 8 та 9-го скликань Ігор Федорович Молоток.

Нардеп Ігор Молоток підтримав підприємців під Верховною радою України
Нардеп Ігор Молоток підтримав підприємців під Верховною радою України

“Як і обіцяв, підтримував і надалі підтримуватиму наших підприємців, для яких невеличкий магазин, лоток, чи місце на ринку – єдине джерело існування.

Люди заробляли на хліб, але і на цей єдиний «кусень» спокусилась держава. Категорично не згоден з позицією монобільшості, більше того захищатиму права малого та середнього бізнесу. Наразі є узгоджене рішення про відтермінування строком на один рік застосування касових апаратів. ФОПи, які вижили після карантинних обмежень, точно не пережили би цього нововведення, яке планувалось вже в січні 2021.

Працюємо далі над тим, щоби захистити наших підприємців, бо поставивши хрест на ФОПах, ми поставимо хрест на економіці всієї країни”,

-зазначив Ігор Молоток на своєму офіційному сайтіRelated Post