У Вашингтоні на липень поточного року заплановано три конференції щодо майбутнього України. В основі всіх заходів – обговорення 2019 року та можливі сценарії розвитку після президентських та парламентських виборів. Про це повідомив лідер Аграрної Партії України Віталій Скоцик, який зараз перебуває з візитом в США
В політичній і фінансовій спільноті та середовищі діаспори покладають великі надії на те, що український народ виріс до здатності перемагати через основний демократичний інструмент – вибори.
В політичній системі з’явились основи нових політичних партій, котрі через вибори в 2019 та 2024-му роках можуть замінити стару олігархічну політичну систему на системні ідеологічні партії. Аграрна партія серед них на першій позиції.

Така ж надія і на президентські вибори березня наступного року. Є серйозні очікування на появу нових реальних кандидатів, які зможуть зробити виклик старим політикам та змінити лице і якість української влади.

Але слід розуміти, що за нас нашу роботу ніхто не виконає. Це домашнє завдання українського народу – створювати потужні демократичні партії та потужних державних політиків і управлінців. За умови їх появи, політична підтримка демократичного світу та доступність фінансових інструментів більш ніж ймовірні. Тому все в наших руках, але часу в нас не так багато!https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/6d4f9be9bbf8e6f07458f60414b62a53_XL.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/6d4f9be9bbf8e6f07458f60414b62a53_XL-150x150.jpgadminВладаПолітикаАграрна Партія України,Віталій СкоцикУ Вашингтоні на липень поточного року заплановано три конференції щодо майбутнього України. В основі всіх заходів - обговорення 2019 року та можливі сценарії розвитку після президентських та парламентських виборів. Про це повідомив лідер Аграрної Партії України Віталій Скоцик, який зараз перебуває з візитом в США В політичній і фінансовій спільноті...| Київської області та України | Kiev Time