Ср. Тра 22nd, 2024

Уряд змінить процес закупівлі оборонної продукції

Тра10,2023

Уряд змінив підхід до закупівлі оборонної продукції. Тепер інформація про закупівлю продуктів буде максимально відкритою.

“Продовжуємо змінювати підходи щодо закупівлі оборонної продукції. На час воєнного стану вони будуть розділені на дві групи. Перша група – це зброя, техніка й інша продукція оборонного призначення. Інформація про ці закупівлі залишиться закритою”, – зазначив повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

За словами Шмигаля, до другої групи віднесено, наприклад, продукти харчування для української армії.

“Відтепер замовник буде заздалегідь оприлюднювати оголошення про таку закупівлю, і це оголошення включатиме інформацію про орієнтовні обсяги, умови та терміни поставок. Також в електронній системі будуть оприлюднюватися звіти про закупівлю, якщо вона укладалася без електронної системи”, – повідомив прем’єр-міністр.

Представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram також повідомив, що уряд вніс зміни до постанови КМУ від 01.11.2022 N 1275 “Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану”.

За його словами, затверджено порядок визначення предмета закупівлі під час здійснення закупівель продуктів харчування та послуг з організації харчування для особового складу Збройних Сил України. Визначено перелік інформації, яка включається до оголошення про закупівлю.

“Передбачено можливість придбання державними замовниками товарів, робіт і послуг (крім закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, а також закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин) в порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, в електронній системі закупівель”, – повідомив Мельничук.Related Post