Янукович 2.0. – під Києвом зайшли особисте шосе Президента України Володимира Зеленського.

Під Києвом, у селах Рославичі та Іванковичі, просто серед поля з’явилась асфальтована дорога із сучасним освітленням. Місцеві мешканці не на камеру кажуть: шосе збудували усього за кілька місяців, спеціально для Володимира Зеленського. Президент і його охорона використовують дорогу як ще один заїзд до котеджного містечка «Маєток. Перлина Італії», де мешкає новий глава держави. Про це йдеться у програмі «СтопРеванш» на «5 каналі».

У сільраді Рославичів, кажуть журналісти, від коментарів відмовились, але не на камеру відповіли: дорогу збудували у рекордно короткий строк, ще й безпосередньо на розпайованій землі. У власників паїв нібито дозволу ніхто не питав.

Новина про появу такої дороги не здивувала блогера та письменника Дмитра Вовнянка:

«Після того, як Зеленський почав їздити на кортежі, використовуючи машини, куплені ще в часи Петра Порошенка для обслуговування іноземних делегацій, на яких сам Петро Порошенко не їздив, я вже можу чекати чого завгодно. Чого завгодно, крім президента на велосипеді – цього я не чекаю абсолютно», – каже він.

“Повідомляється, що новозбудованою дорогою, крім президента і його команди, ніхто не їздить – там стоїть шлагбаум. І він є яскравим символом відокремлення нової влади від суспільства”, – розповідає політичний експерт Тарас Чорновіл.

https://fakty.orghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/12/Viktor-YAnukovych-Volodymyr-Zelenskyj.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/12/Viktor-YAnukovych-Volodymyr-Zelenskyj-150x150.pngadminАнтипропагандаВладаКиївська областьКриміналПодіїПроисшествияВіктор Янукович,Володимир Зеленський,корупція,ПрезидентЯнукович 2.0. - під Києвом зайшли особисте шосе Президента України Володимира Зеленського. Під Києвом, у селах Рославичі та Іванковичі, просто серед поля з’явилась асфальтована дорога із сучасним освітленням. Місцеві мешканці не на камеру кажуть: шосе збудували усього за кілька місяців, спеціально для Володимира Зеленського. Президент і його охорона використовують дорогу...| Київської області та України | Kiev Time