Нажаль, заяви Президента України знов не відповідають ні його статусу, ні його повноваженням.

Так, гарант Конституції знов привселюдно звинуватив людину у злочині і пообіцяв, що вона буде сидіти у в’язниці. Мова про депутата від «Слуги Народу» Олександра Юрченка, якого підозрюють у хабарництві. І тут ключове слово «підозрюють», адже, окрім винесеної підозри, справа поки далі не зайшла.
Такі звинувачення Зеленський озвучив вчора на брифінгу у Львівській області, і тим у черговий раз сколихнув народ, який логічно став обурюватися, висловлюючи свої думки в соцмережах.
Так, волонтер та громадський активіст, керівник ГО «3 сотня Самооборони Майдану» Олександр Івашков відмітив, що Зеленський вже вдруге наступає на ті ж самі граблі:

«Спочатку це було по справі Шеремета, тепер у випадку Юрченка. Депутат лише отримав підозру, але Зеленський вже ставить вердикт і, відповідно, свою настанову, привселюдно заявляючи: “Обов’язково сяде в тюрьму”. Що це, як не протизаконний тиск на слідство і суд? Що це, як не президентське свавілля??»

До речі, про помилку, яку звершив Президент, коли ходив на брифінг по справі Шеремета, коли оприлюднював звинувачення, згадував і в своєму інтерв’ю Гордону колишній голова Офісу Президента Андрій Богдан. Проте, мабуть, Зеленський зі своєю командою так і не подивилися повністю це інтерв’ю, а якщо подивилися, висновки не зробили.

Той же ж Олександр Івашков зазначає, що дії президента підтверджують, що він до теперішнього часу «не розуміє, що відбувається навкруги, перебуваючи в якомусь мареві». Тобто існує в своїй реальності, що крайнє згубно для української держави.

Цікаво, що вже згаданий Андрій Богдан у своєму інтерв’ю Дмитру Гордону навів дуже чіткі приклади того стану в якому перебуває Зеленський і в якому штучно тримає президента його оточення. Для дуже багатьох слова Богдана стали доволі резонансними.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Zelenskyj-Volodymyr-Putin-sprava-YUrchenko-SHeremet.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Zelenskyj-Volodymyr-Putin-sprava-YUrchenko-SHeremet-150x150.jpgKievTime-HistoryВладаКиївКриміналПодіїПолітикаСуспільствоАндрій Богдан,Володимир Зеленський,Дмитро Гордон,Олександр Івашков,Олександр Юрченко,Слуга народу,Справа ШереметаНажаль, заяви Президента України знов не відповідають ні його статусу, ні його повноваженням. Так, гарант Конституції знов привселюдно звинуватив людину у злочині і пообіцяв, що вона буде сидіти у в’язниці. Мова про депутата від «Слуги Народу» Олександра Юрченка, якого підозрюють у хабарництві. І тут ключове слово «підозрюють», адже, окрім...| Київської області та України | Kiev Time