Сьогодні, 1 квітня, з нагоди Дня сміху Києвом проїхався третій костюмований Велопарад Планет.

Почався маршрут з парку Шевченка. Все, що потрібно було для участі – велосипед та костюм. На алеях можна було зустріти клоунів, самураїв, жінку-тортик та навіть велосипедистів у костюмах велосипедиста.

– Кожного року ми збираємось на цей велопарад. А чому саме Велопарад Планет? Тому що кожна людина сьогодні зможе реалізувати якусь свою емоцію, мрію, проявити свій внутрішній світ. Я, власне, в образі рожевого самурая. Адже в душі кожного жорстокого самурая все одно теплиться своя рожева мрія про щось радісне, – розповів нам організатор яскравого велопараду Микола.

Учасники велопараду попрямували до Майдану, а закінчився захід вже на Трухановому острові.

На події дітям пощастило отримати солодощі, а дорослим – море посмішок та позитиву.

1 квітня, з нагоди Дня сміху Києвом проїхався третій костюмований Велопарад Планет

Вечірній Київ

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-kvitnya-z-nagody-Dnya-smihu-Kyyevom-proyihavsya-tretij-kostyumovanyj-Veloparad-Planet.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-kvitnya-z-nagody-Dnya-smihu-Kyyevom-proyihavsya-tretij-kostyumovanyj-Veloparad-Planet-150x150.jpgadminДарницький районДеснянський районДніпровський районЗдоров'яКиївОболонський районПечерський районПодіїПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСпортСуспільствоШевченківський районВелопробег,ПарадСьогодні, 1 квітня, з нагоди Дня сміху Києвом проїхався третій костюмований Велопарад Планет. Почався маршрут з парку Шевченка. Все, що потрібно було для участі – велосипед та костюм. На алеях можна було зустріти клоунів, самураїв, жінку-тортик та навіть велосипедистів у костюмах велосипедиста. - Кожного року ми збираємось на цей велопарад. А чому...| Київської області та України | Kiev Time