Диктатор Олександр Лукашенко пояснив, чому не вводить війська Білорусі в Україну.

Якщо білоруська армія вплутається у цей конфлікт, ситуація лише погіршиться, вважає диктатор.
Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не має наміру вводити війська на територію України, оскільки в цьому немає потреби. Про це повідомляє інформагентство БелТА у четвер, 24 лютого.

Білоруський диктатор пояснив журналістам, що чутки про введення військ на територію України “повна дурість”. За його словами, якщо білоруська армія вплутається в цей конфлікт, ситуація лише погіршиться.

«Це не роль Білорусі у цьому конфлікті», – заявив Лукашенко.

За його словами, Білорусь ніколи не відмовлялася від участі в російській так званій СВО, задіяна в ній у багатьох напрямках, але війська не вводить і нікого не вбиває.

«Ми живої сили туди не вводимо, тому що в цьому немає потреби. Наші збройні сили – скільки ми можемо задіяти одразу, 35–40 тис. – не вирішать проблеми. Сьогодні не цей тренд», – сказав він.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/Armiya-Bilorusi-Oleksandr-Lukashenko.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/Armiya-Bilorusi-Oleksandr-Lukashenko-150x150.jpgadminВійна з РосієюЗа рубежомБілорусь,війна,Олександр Лукашенко,росіяДиктатор Олександр Лукашенко пояснив, чому не вводить війська Білорусі в Україну. Якщо білоруська армія вплутається у цей конфлікт, ситуація лише погіршиться, вважає диктатор. Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не має наміру вводити війська на територію України, оскільки в цьому немає потреби. Про це повідомляє інформагентство БелТА у четвер, 24 лютого. Білоруський диктатор...| Київської області та України | Kiev Time