У ніч на неділю в Харкові атака безпілотників рашистів забрала життя семи людей. Серед них ціла сім’я – загинула прокурор Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури Ольга Путятіна, її чоловік та троє їх синів.

Старшому Олексію було сім років, середньому Михайлу — майже чотири. Найменший — Павло, лише десять місяців.

Про це повідомив Офіс генерального прокурора України. Там розповіли, що сімʼя опинилася заручником вогню всередині свого ж будинку.

“Ользі Сергіївні було 35 років. Вона працювала в органах прокуратури Харківської області з червня 2012 року. На цей час перебувала у декретній відпустці. Весь колектив органів прокуратури висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Світла пам’ять!” — йдеться в повідомленні.

Що коїться у Харкові

Харків – одне з міст, яке найбільше постраждало від повномасштабного вторгнення росії в Україну. З перших днів війни місто зазнає жорстоких обстрілів з боку російських окупантів.

Внаслідок цих обстрілів:

  • Загинуло багато людей, в тому числі й мирні жителі.
  • Зруйновано та пошкоджено багато будинків, шкіл, лікарень, інфраструктурних об’єктів.
  • Багато людей вимушені були покинути свої домівки та стати переселенцями.

Незважаючи на постійну загрозу обстрілів, Харків продовжує жити.

Зазначимо

Уночі, 10 лютого, росіяни атакували Харків дронами. Російські безпілотники вдарили по нафтобазі. На її території  розміщувалось близько 3,8 тисячі тонн палива.