Один із прикордонників під час служби в пункті пропуску Мар’їнка вів спостереження через оптичний прилад і був засліплений променем лазера з боку сепаратистів. У результаті військовий отримав опік сітківки ока.

На офіційному сайті Держприкордонслужби повідомляють, що сепаратисти на Донбасі в зоні проведення АТО використовують лазерну зброю.

“Держприкордонслужба в районі проведення операції Об’єднаних сил знову зафіксувала ознаки використання російськими найманцями забороненої лазерної зброї спеціального призначення”, – сказано в повідомленні.

Потерпілий прикордонник госпіталізований. Установлений медичний діагноз і характер ураження дозволяють зробити висновок про можливе застосування противником випромінювачів світла великої потужності, так званих засліплювальних лазерів.

Про інцидент поінформувані Збройні сили України та представники міжнародних і правозахисних організацій.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2134334-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2134334-707x400-150x150.jpgКиївTimeВійна з РосієюСуспільствоУкраїнське військоАТО,військові,Держприкордонслужба,Донбас,лазерна зброя,сепаратистиОдин із прикордонників під час служби в пункті пропуску Мар'їнка вів спостереження через оптичний прилад і був засліплений променем лазера з боку сепаратистів. У результаті військовий отримав опік сітківки ока. На офіційному сайті Держприкордонслужби повідомляють, що сепаратисти на Донбасі в зоні проведення АТО використовують лазерну зброю. 'Держприкордонслужба в районі проведення операції Об'єднаних...| Київської області та України | Kiev Time