29 березня перед початком пленарного засідання 48 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання міський голова Геннадій Дикий вручив низку відзнак жінкам-волонтерам.

Нагороди були вручені відповідно до наказу Міністра оборони Степана Полторака від 05 березня 2018 року №124. За значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин та підрозділів Збройних Сил України, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня були відзначені волонтери:

Відзнакою Міністерства оборони – нагрудним знаком «Знак пошани» – Мількова Ріта Рабадановна.

Відзнаками Міністерства оборони – медаллю «За сприяння Збройним Силам України» були нагороджені: Клименко Валентина Володимирівна, Лісовенко Олена Олександрівна, Люльчук Людмила Володимирівна, Сириця Марина Вікторівна.

Із заслуженими нагородами волонтерів привітав представник Генерального штабу Збройних Сил України, підполковник Анатолій Штефан. Він відмітив, що ці жінки ще з 2014 року підтримували бійців, неодноразово перебували на передовій, збирали та передавали допомогу.

У свою чергу, волонтер, представник ГО «Рада матерів та дружин учасників АТО» Людмила Люльчук відмітила, що протягом півроку їхня громадська організація готувала проект «Діти єднають Україну», метою якого було познайомити та об’єднати дітей із повоєнних територій із дітьми з м.Біла Церква, і це вдалося зробити.

Волонтер вручила міському голові символічний прапор проекту, у виготовленні якого взяли участь 15 дітей з м.Біла Церква та 17 з м. Авдіївка Донецької області. Це діти учасників АТО, військовослужбовців, переселенців. Як було зазначено, цей проект діятиме і надалі.

– Прес-служба Білоцерківської міської ради


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Lyudmyla-Zynchenko-Elena-Lysovenko-Belaya-TSerkov-nagrazhdenye.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Lyudmyla-Zynchenko-Elena-Lysovenko-Belaya-TSerkov-nagrazhdenye-150x150.jpgadminБіла ЦеркваВійна з РосієюЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніІсторіяКиївська областьПодіїСуспільствоУкраїнське військоБіла Церква,волонтери,ГО "Рада Матерів",Людмила Зінченко,Олена Лісовенко29 березня перед початком пленарного засідання 48 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання міський голова Геннадій Дикий вручив низку відзнак жінкам-волонтерам. Нагороди були вручені відповідно до наказу Міністра оборони Степана Полторака від 05 березня 2018 року №124. За значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових...| Київської області та України | Kiev Time