Днями у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед дітей, молодших юнаків (11-12 років) та юніорів (18-19 років) у розділах “submission”, “tradition” та “full”. 

Як повідомляє спортивний комітет України, понад 400 юних атлетів із 12 регіонів України взяли участь у турнірі.

Збірна Київської області брала участь у кількості 27 спортсменів із Василькова, Миронівки, Білої Церкви, Володарки, Фастівського району та Фастова.

Відзначимо, що під час турніру були розіграні ліцензії, що дають право на участь у важливих міжнародних турнірах.

За словами головного судді змагань Петра Горюка, розіграш цих важливих ліцензій додав змаганням видовищності, спортивної напруженості та неймовірної концентрації кожного борця.

За підсумками змагань, в категорії “молодші юнаки” першими стали представники Сумської області, другими стала команда Київської області, третіми – спортсмени зі столиці.

“Взагалі, організацією саме цього чемпіонату займалася Федерація панкратіону Київської області, на їхні плечі лягла вся відповідальність. У Білій Церкві вже не вперше проходить цей чемпіонат і організатори уже були до нього готові. В принципі, умови для проведення таких змагань були більш ніж достатніми. Проте зазначу, що атмосфера на турнірі була не такою святковою як завжди, у зв’язку з подіями в нашій країні. Та все ж, чемпіонату та організаторам я ставлю оцінку “відмінно” – вони постарались максимально якісно та зручно, у першу чергу для учасників, провести важливі змагання і їм це, без сумнівів, вдалося.” – розповів Петро Горюк.

Усі чемпіони та призери змагань увійшли до складу збірних України і здобули право представляти нашу країну на міжнародних змаганнях різних рівнів з панкратіону.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/a597fe-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/a597fe-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСпортСуспільствоБіла Церква,панкріатон,Петро Горюк,спорт,турнір,чемпіонатДнями у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед дітей, молодших юнаків (11-12 років) та юніорів (18-19 років) у розділах 'submission', 'tradition' та 'full'.  Як повідомляє спортивний комітет України, понад 400 юних атлетів із 12 регіонів України взяли участь у турнірі. Збірна Київської області брала участь у кількості 27 спортсменів із...| Київської області та України | Kiev Time