Офіційний візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна в Росію відбудеться 20-22 березня.

“20-22 березня на запрошення Володимира Путіна з державним візитом Росію відвідає голова КНР Сі Цзіньпін” – повідомили в Кремлі.

Повідомляють, що під час зустрічі сторони обговорять розвиток відносин між Росією і Китаєм, обміняються думками щодо співпраці на міжнародній арені та підпишуть низку важливих двосторонніх документів.

Про те, що візит Сі Цзіньпіна до Росії відбудеться наступного тижня, повідомляє і CNN з посиланням на Міністерство закордонних справ Китаю.

Це буде перший візит Сі Цзіньпіна до Москви після вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/ade0988-si-putin.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/ade0988-si-putin-150x150.jpgadminЗа рубежомПодіїпутін,Сі ЦзіньпіньОфіційний візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна в Росію відбудеться 20-22 березня. '20-22 березня на запрошення Володимира Путіна з державним візитом Росію відвідає голова КНР Сі Цзіньпін' - повідомили в Кремлі. Повідомляють, що під час зустрічі сторони обговорять розвиток відносин між Росією і Китаєм, обміняються думками щодо співпраці на міжнародній арені та...| Київської області та України | Kiev Time