Нд. Тра 26th, 2024
Малик Олександр Володимирович адвокат у Вінниці, Юридичні послуги у ВінниціМалик Олександр Володимирович адвокат у Вінниці, Юридичні послуги у Вінниці

Юридичні послуги у Вінниці: адвокат Малик Олександр Володимирович

Юридичні послуги в Вінниці, як і в інших містах України, користуються великим попитом як у фізичних так і юридичних осіб.

Це не дивує, тому що послуги юридичних консультантів та послуги адвоката – це великий допоміжний ресурс для людей та підприємств у вирішенні правових питань і забезпеченні відповідності законодавству.

Досвідчений адвокат у Вінниці Малик Олександр Володимирович пропонує свої юридичні послуги та повний юридичний супровід на всіх етапах розгляду справи. Якщо вам потрібен адвокат у Вінниці або юридичні послуги у Вінниці, ви можете зв’язатись з досвідченим юристом та адвокатом за контактами, вказаними на на сайті malyk.com.ua.

“Зрозуміти – допомогти” – головний принцип роботи адвоката Олександра Малика

Малик Олександр Володимирович адвокат у Вінниці, Юридичні послуги у Вінниці
Юридичні послуги у Вінниці: адвокат Малик Олександр Володимирович
Адвокат Малик має великий досвід роботи в суді, що дає йому змогу комплексно оцінити справу та спрогнозувати кінцеве рішення. Грамотний підхід до кожного клієнта, об’єктивна оцінка шансів на позитивний результат, чесність та прозорість – це те, що ви гарантовано отримаєте, звернувшись до адвоката Малика.
Олександр Малик спеціалізується на наступних питаннях:
 • сімейні спори;
 • спори з приводу нерухомості;
 • цивільні спори;
 • адміністративні спори;
 • спори у справах про адміністративні правопорушення;
 • трудові спори;
 • митні і податкові спори.

Щоб отримати допомогу адвоката Олександра Малика, необхідно залишити заявку. Це можна зробити через форму на сайті, на email або в месенджері та очікувати зворотнього зв’язку, в ході якого узгоджується час та дата консультації. Другий крок – це консультація, в ході якої клієнт розповідає свою ситуацію, а спеціалист її оцінує та надає рекомендації щодо наступних дій. Якщо обидві сторони погоджуються працювати і далі – укладається договір про надання правничої допомоги. Далі починається робота.

Юридичні послуги у Вінниці: що треба знати

Юридичні послуги можуть охоплювати широкий спектр областей.

До адвоката у Вінниці ви можете звернутись за консультацією та допомогою з наступних питань:

 1. Цивільне право. Це область, яка стосується вирішення суперечок між приватними особами або юридичними особами. Юристи, що спеціалізуються на цивільному праві, допомагають вирішувати питання щодо контрактів, прав власності, спадщини та інших суміжних питань.
 2. Кримінальне право. Адвокати, що працюють у цій галузі, захищають права обвинуваченого в кримінальному провадженні, надаючи юридичну допомогу під час судового процесу.
 3. Сімейне право. Спеціалізовані адвокати у цій галузі допомагають в розлученнях, усиновленнях, визначенні попереднього утримання і інших сімейних питаннях.
 4. Нерухомість. Юристи, що спеціалізуються на нерухомості, допомагають укладати, аналізувати та оформлювати угоди купівлі-продажу нерухомості, а також вирішувати спірні ситуації щодо власності нерухомості.
 5. Корпоративне право. Юристи в цій галузі надають юридичну підтримку підприємствам у справах, пов’язаних з створенням компаній, корпоративними угодами, патентами, боротьбою з антимонопольними питаннями та іншими корпоративними питаннями.
 6. Податкове право. Юристи з податкового права допомагають фізичним особам і підприємствам з розрахунком податків, податковим плануванням і вирішенням податкових спорів.
 7. Право інтелектуальної власності. Спеціалісти у цій області надають консультації щодо авторських прав, патентів, товарних знаків та інших питань інтелектуальної власності.
 8. Адміністративне право. Ця область стосується відносин з владними органами, і юристи у цьому сегменті надають консультації щодо правил та процедур, пов’язаних з діяльністю органів влади.
 9. Міжнародне право. Юристи спеціалізуються на вирішенні правових питань, які стосуються міжнародних відносин і угод.
 10. Цивільне обговорення і медіація: Деякі юристи спеціалізуються на альтернативних методах вирішення суперечок, таких як медіація та арбітраж.


Related Post