Чт. Тра 23rd, 2024

Літо – пора активного викоритання кондиціонеру та далеких поїздок. Коли все працює, ми навіть не помічаємо, наскільки важливим є кондиціонер в автомобілі. Як підтримувати комфорт та обслуговувати кондиціонер  – в порадах від HUNTERS GARAGE.

В HUNTERS GARAGE пропонують підійти до питання повітря в салоні комплексно.

  1. Почнемо з того, що за свіже повітря відповідає фільтр салону. За регламентом заміна фільтра рекомендується раз в 30 тис. км.
  2. Дезінфекцію кондиціонера  рекомендуємо проводити раз на два роки або при покупці авто з пробігом. Конденсат – місце скупчення бактерій, призводить до неприємних запахів, і може привести до респіраторних захворювань та алергії.
  3. І в разі, якщо кондиціонер недостатньо охолоджує або барахлить, ми підключаємо апарат для заправки кондиціонера, перевіряємо стан системи і дозаправлємо його.
  4. Влітку завжди рекомендуємо чистку радіатора, в цей час у нас летить пух і забиває отвори, що не сприяє правильній роботі системи кондиціонування.

Вся процедура займає до 2 годин і забезпечує комфорт в автомобілі. Запрошуємо записуватися і приїжджати до нас в HUNTERS GARAGE вул. Сумська, 3

тел. 0673727680Related Post