Спеціалістів  ПАТ “Київенерго” столична влада забезпечить робочими місцями на підприємстві “Київтеплоенерго”.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час зустрічі з робочим колективом ПАТ “Київенерго”  –  повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, було наголошено, що у КП “Київтеплоенерго” будуть збережені необхідні соціальні гарантії для працівників ПАТ “Київенерго”.

“Наше головне завдання зараз – забезпечити безперебійність послуг в столиці, а також створення ресурсу для підготовки до нового опалювального сезону. Ми повинні виконати локальні ремонти на теплових мережах, що є найбільш аварійними, і які можуть спричинити масштабні аварії. Тому зараз ми формуємо штат “Київтеплоенерго”. Працівники “Київенерго” переходитимуть поетапно в нове підприємство і продовжуватимуть виконувати свої професійні обов’язки”, – сказав Пантелеєв.

Він нагадав, що минулого року Київрадою було прийнято рішення про завершення угоди з ПАТ “Київенерго” щодо управління об’єктами теплоенергетичного комплексу. В той же час, в столиці розпочало роботу КП”Київтеплоенерго”, яке в цьому опалювальному сезоні здійснювало послуги транспортування тепла в Дарницькому та Дніпровському районах Києва.

Також було зазначено, що місто частково закупить нову техніку для потреб “Київтеплоенерго”, а також розраховує на згоду “Київенерго” щодо продажу техніки та обладнання, необхідного для виробничих потреб міста.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/98_main_new.1486133186.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/98_main_new.1486133186-150x150.jpgKiev-TimeСуспільствоКиївенерго,КМДА,КП "Київтеплоенерго"Спеціалістів  ПАТ 'Київенерго' столична влада забезпечить робочими місцями на підприємстві 'Київтеплоенерго'. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час зустрічі з робочим колективом ПАТ 'Київенерго'  -  повідомляє прес-служба КМДА. Зокрема, було наголошено, що у КП 'Київтеплоенерго' будуть збережені необхідні соціальні гарантії для працівників ПАТ 'Київенерго'. 'Наше головне завдання зараз - забезпечити...| Київської області та України | Kiev Time