Ср. Тра 22nd, 2024

На Чорному морі спіймали браконьєрів з уловом на мільйон гривень

На Херсонщині поблизу села Хорли Каланчацького району прикордонники затримали п’ятьох браконьєрів з уловом червонокнижної риби майже на один мільйон гривень.

Про це повідомило Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України.

“Чергових браконьєрів затримали в ніч з 17 на 18 квітня поблизу населеного пункту Хорли. Оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно з прикордонниками відділу “Хорли” Херсонського загону виявили на березі Чорного моря 5 осіб з уловом червонокнижних порід риби, яку саме вивантажували з плавзасобу. Загалом виявлено дев’ять білуг, одного осетра, тринадцять скатів та одну камбалу. Попередня сума заподіяних державі збитків становить 950 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.

Під час огляду території прикордонники знайшли поблизу берегової лінії також два автомобілі та лафет для транспортування плавзасобу.

Прикордонники викликали на місце події представників Національної поліції та інших служб, а також направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого за ст.249 ККУ “Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом”.Related Post