Пт. Тра 24th, 2024

Банк Львів: депозити – запитання та відповіді фахівців на форумі “Банківський клуб”

Банк ЛьвівБанк Львів

Депозит – це фінансовий продукт, що надається банками та іншими фінансовими установами, який дає змогу клієнтам отримати певну суму грошей на певний строк за певною процентною ставкою. Депозити є одним із способів збереження та збільшення заощаджень. Депозити – це одна з головних послуг, яку надають своїм клієнтам банки. На сьогодні в Україні спостерігаються найвигідніші за останні роки відсотки на депозитних вкладах.

Банк Львів – депозити

Депозити – є одна з найпопулярніших послуг, яку надає Банк Львів. Банку Львів довіряють більше 30 тисяч клієнтів.

У клієнтів банку, та тих, які планують зробити заощадження, а саме покласти кошти на депозит в банк, часто виникають різні питання. Саме для цього існує форум на платформі “Банківський клуб”, де кожен клієнт або майбутній клієнт Банку Львів може порушити тему депозитів та за необхідності задати питання, на які Вам дадуть відповідь фахівці Львів банку, фінансові консультанти нашого сайту і клієнти, які вже розміщували депозити в Львів банку. Для цього лише треба перейти на форум “Банківський клуб” за посиланням:
https://bankua.com.ua/lvov-bank-odnovremennye-problema-s-depozitom-s-kartoj-i-internet-bankingom і написати питання, які Вас цікавлять чи турбують.

В Україні Банк Львів вважається банком з надійними депозитними вкладами, він увійшов у 20-ку банків, які формують Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб UIDR. Довіра клієнтів до банку тільки збільшується, а портфель депозитних вкладів постійно росте та примножується.

Банк Львів пропонує наступні депозитні програми:

  • Звичайні депозити: до 18% у гривні; у валюті до 2,5% USD, 1,75% EUR
  • Депозит “Вільна Земля” – це депозит який збільшує ваш капітал та й дієво допомагає країні.
  • Спеціальна пропозиція – депозити для Пенсіонерів

Відкрити депозит дуже просто та швидко, для цього навіть не потрібно виходити з дому. Зручний функціонал банківських мобільних додатків допоможе зробити Вам це у декілька кліків з вашого смартфону. До того ж не менш важливим є те, що Ви зможете ознайомитись з усіма можливими варіантами вкладення своїх коштів та навіть розрахувати, який дохід принесе ваш депозит.

Не мало важливим є те, що Фонд гарантування вкладів захищає депозити у повному обсязі. Раніше він захищав лише 200 тисяч грн, але було прийняте рішення щодо депозитів під час воєнного стану в Україні, тому у разі ліквідації банку Фонд гарантування вкладів виплатить вкладнику повну суму вкладу.

Банк Львів: що треба знати клієнтам банку

Банк Львів здійснює свою діяльність на західній Україні і стрімко розширює свою присутність у інших регіонах України. Центральне відділення банку знаходиться у м. Львів, інші відділення відкриті у різних містах України, таких як Львів, Київ, Жидачів, Новояворівськ, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич, Мотиська, Ужгород, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль та ін.

Банк Львів — 30 років надійної роботи в Україні

Банк Львів був створений у 1990 році, має бездоганну репутацію, тому вважається надійним банком.

Банк Львів — іноземний банк

Банк Львів – 99,9% іноземний банк зі швейцарськими та європейськими власниками. У 2019 році 51% акцій банку викупив Швейцарський фонд responsAbility, а в 2022 році Північна Екологічна Фінансова Корпорація Nefco викупила 13, 94% акцій банку.Related Post