Україна продовжить співпрацю з Міжнародним валютним фондом після формування нового уряду, що відбудеться внаслідок дострокових виборів Верховної Ради України.

Про це Володимир Зеленський заявив під час зустрічі у Канаді з віце-президентом Світового банку з питань регіону Європи та Центральної Азії Сірілом Мюллером, передає прес-служба Офісу президента.

“Ми хочемо поглиблювати співпрацю. Сьогодні ми провели зустріч з делегацією МВФ, під час якої була підтверджена підтримка України. Ми готові долучитися до нової програми після формування нового уряду”, – сказав президент.

Він також наголосив, що Україна досягла макроекономічної стабільності й готова продовжити реалізацію реформ після обрання нової Верховної Ради.

Нагадаємо, у передвиборчому фільмі “Слуга народу” кінематографічний персонаж шоумена Зеленського “президент України” Василь Голобородько жорстко відмовився від співпраці з МВФ.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/zelenskyj.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/zelenskyj-150x150.pngadminЕкономікаУкраїна продовжить співпрацю з Міжнародним валютним фондом після формування нового уряду, що відбудеться внаслідок дострокових виборів Верховної Ради України. Про це Володимир Зеленський заявив під час зустрічі у Канаді з віце-президентом Світового банку з питань регіону Європи та Центральної Азії Сірілом Мюллером, передає прес-служба Офісу президента. 'Ми хочемо поглиблювати співпрацю. Сьогодні...| Київської області та України | Kiev Time