Президент відкинув причетність глави ОП Андрія Єрмака до зриву спецоперації

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю телеведучій Наталі Мосейчук визнав зрив операції із захоплення “вагнерівців”. Саму ж спецоперацію він назвав “ідеєю інших країн”, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

 

 

За словами Зеленського, інформацію про “вагнерівців” він сам передав самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку в особистій розмові: “Коли “вагнерівці” були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, попередив його, сказав, що ми готові передати повну інформацію про цих людей”.

“Слава богу, що ми проявили суб’єктність у цьому важливому питанні”, – наголосив він.

За словами Зеленського, Лукашенко сказав йому, що “не підведе” і “розбереться”. “Я був упевнений, що він передасть нам цих убивць. Але потім сталося те, що сталося, і це була остання наша розмова”, – сказав Зеленський.

Щодо ролі глави Офісу президента Андрія Єрмака у зриві операції із захоплення “вагнерівців” президент заявив: “До пана Єрмака в СБУ нуль питань”.

Нагадаємо, від початку скандалу в Офісі президента неодноразово заперечували саме існування операції із захоплення “вагнерівців”. Опозиція вимагала створити ТСК щодо зриву спецоперації з вересня 2020 року. 19 травня “слуги” в парламенті провалили постанову про створення ТСК щодо зриву спецоперації із затримання “вагнерівців”, яку підтримувала опозиція на чолі з “Європейською Солідарністю”, але утворили іншу ТСК – “З розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, що сприяли порушенню державного суверенітету та територіальної цілісності і несли загрозу національним інтересам та безпеці України”. Проте у постанові не вказано, які конкретно випадки розслідуватиме ТСК і часові рамки розслідуваних подій. Головою комісії призначили депутатку “Слуги народу” Мар’яну Безуглу, заступником – депутата ОПЗЖ Нестора Шуфрича.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/zelens-kiy-zayaviv-scho-ce-v-n-peredav-lukashenku-nformac-yu-schodo-vagner-vc-v-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/zelens-kiy-zayaviv-scho-ce-v-n-peredav-lukashenku-nformac-yu-schodo-vagner-vc-v-1-150x150.jpgadminПодіїПолітикаСуспільствоПрезидент відкинув причетність глави ОП Андрія Єрмака до зриву спецоперації Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю телеведучій Наталі Мосейчук визнав зрив операції із захоплення 'вагнерівців'. Саму ж спецоперацію він назвав 'ідеєю інших країн', повідомляє 'Інтерфакс-Україна'.     За словами Зеленського, інформацію про 'вагнерівців' він сам передав самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку в особистій...| Київської області та України | Kiev Time