Сьогодні у Києво-Святошинському районі на дорозі в бік села Святопетрівське сталась моторошна ДТП за участю мотоцикла та автомобіля

Про це повідомляє кореспондент інформаційного порталу “Моя Київщина“.

За повідомленням поліцейських, мотоцикл марки БМВ на великій швидкості здійснював обгін автомобіля БМВ, рухаючись у напрямку села Святопетрівське з боку Софіївської Борщагівки.

У момент обгону автомобіль здійснив лівий поворот, внаслідок чого, мотоцикліст перелетів через автомобіль разом з байком.

Мотоцикл істотно пошкоджений, передню частину взагалі відірвало. За щасливих обставин, мотоцикліст залишився живий, враховуючи, що він був одягнений в захисну екіпіровку та шолом.

Зараз він знаходиться у лікарні в тяжкому стані.

Офіцер поліції, який оформлює ДТП, закликає всіх автомобілістів бути уважними, а мотоцклістів обережними.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/mot2-1024x768.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/mot2-150x150.jpgKiev-TimeДТПДТП,мотоциклСьогодні у Києво-Святошинському районі на дорозі в бік села Святопетрівське сталась моторошна ДТП за участю мотоцикла та автомобіля Про це повідомляє кореспондент інформаційного порталу 'Моя Київщина'. За повідомленням поліцейських, мотоцикл марки БМВ на великій швидкості здійснював обгін автомобіля БМВ, рухаючись у напрямку села Святопетрівське з боку Софіївської Борщагівки. У момент обгону автомобіль...| Київської області та України | Kiev Time