Сирна запіканка – це одна з тих страв, яка не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих. Її зможе без проблем приготувати кожен, адже для цього не потрібно мати особливих навичок у кулінарії. Однак, є ще один варіант, який суттєво зекономить час на купівлі необхідних продуктів та приготуванні страви – готова, заморожена сирна запіканка. Зараз ми розглянемо, чому ці напівфабрикати користуються такою популярністю і як їх правильно готувати.

Переваги готових, заморожених страв

Сучасний ритм життя не завжди залишає час та сили на приготування їжі. Іноді так хочеться просто відпочити, прогулятися в парку або подивитися улюблене кіно замість метушні на кухні. В таких ситуаціях дуже виручають готові до вживання, заморожені страви. Тому, якщо ви хочете побалувати себе та родину смачнющою запіканкою, обов’язково спробуйте ці напівфабрикати. Вони мають низку переваг і ось деякі з них:

 1. Зручність. Готова, заморожена сирна запіканка являє собою ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час. Вам не потрібно витрачати години на приготування тіста, змішування інгредієнтів і випікання. Просто дістаньте страву з морозилки, розігрійте її та насолоджуйтеся смачною вечерею.
 2. Якість і смак. Передові виробники готових, заморожених страв приділяють особливу увагу якості продукції. Завдяки використанню виключно натуральних та свіжих інгредієнтів й сучасним технологіям шокового заморожування, ви отримуєте страву, що смакує так, наче щойно приготована. А ще вона зберігає всі свої корисні властивості, консистенцію та первинний вигляд.
 3. Довгий термін зберігання. Готові, заморожені страви мають тривалий термін придатності (до 12 місяців). Дуже зручно мати напівфабрикати про запас, адже хто знає коли до вас завітають гості, або просто з’явиться бажання з’їсти щось смачненьке.
 4. Різноманітність. Любите класичну сирну запіканку або з додаванням ягід? Улюблений варіант страви знайдеться для кожного.

Як приготувати готову, заморожену запіканку

Приготування готової, замороженої сирної запіканки – це швидкий і простий процес. Є декілька способів приготування, тому вибирайте найзручніший для себе:

Варіант №1

 1. Дістаньте страву з морозильної камери.
 2. Дефростуйте її протягом 8 годин при температурі 2-6°C.
 3. Надірвіть захисну плівку.
 4. Розігрійте запіканку у мікрохвильовій печі протягом хвилини.
 5. Зніміть захисну плівку та подавайте до столу.

Варіант №2

Якщо часу на попереднє розморожування немає – не проблема. Є ще один швидкий спосіб приготування:

 1. Надірвіть захисну плівку.
 2. Поставте страву у мікрохвильову піч та розігрівайте протягом двох з половиною хвилин.
 3. Зніміть захисну плівку та подавайте до столу.

Ось і все! Ви щойно приготували смачну страву, не витрачаючи багато часу та зусиль. Тепер можна насолоджуватися ніжним і ароматним смаком сирної запіканки.

Готові, заморожені страви – це насамперед поєднання зручності, високої якості та смаку. Вони стали справжнім порятунком для зайнятих людей, які хочуть харчуватися смачно і корисно, але не завжди можуть виділити час на кулінарні експерименти. А якщо вам закортіло поласувати сирною запіканкою, обов’язково спробуйте її у готовому замороженому форматі. Це чудова альтернатива домашньому приготуванню, яка користується високою популярністю серед тих, хто цінує смачну їжу та свій особистий час.