На бульварі Лесі Українки, 29, біля Печерського шляхопроводу, здійснював розворот автомобіль Bentley. Зненацька в його заднє праве крило врізався мотоцикл Suzuki.

Про це повідомляє сьогодні, 19 травня, Київ Оперативний

“Хто саме винуватець аварії – водій Bentley, який не пропустив мотоцикліста чи мотоцикліст, який перевищив швидкість – має встановити слідство. Одразу після аварії мотоцикліст утік. Поки що невідомо в лікарню чи ні, але на місці кажуть, що його підібрав інший мотоцикл.”, – йдеться у повідомленні.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/vtik-pislya-serjoznoyi-avariyi-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/vtik-pislya-serjoznoyi-avariyi-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївПечерський районДТП,КиївНа бульварі Лесі Українки, 29, біля Печерського шляхопроводу, здійснював розворот автомобіль Bentley. Зненацька в його заднє праве крило врізався мотоцикл Suzuki. Про це повідомляє сьогодні, 19 травня, Київ Оперативний 'Хто саме винуватець аварії - водій Bentley, який не пропустив мотоцикліста чи мотоцикліст, який перевищив швидкість - має встановити слідство. Одразу після аварії мотоцикліст...| Київської області та України | Kiev Time