Кабмін створив урядову комісію з технічного розслідування масштабної ДТП у Кривому Розі, яка, серед іншого, опрацює питання доцільності жовтого сигналу світлофора.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

«Розпорядженням Кабінету міністрів України було створено Урядову комісію з технічного розслідування дорожньо-транспортної пригоди, що сталася вчора в м. Кривий Ріг у Дніпропетровській області, до її складу увійшли представники МІУ, ДСБТ, МВС, Нацполіції, МОЗ, Укравтодору та представники місцевих органів влади. Очолити дану комісію доручено мені. У нас є місяць, щоб детально розібратися в причині цієї жахливої аварії, у котрій загинуло 9 людей і 25 травмовано, 4 у важкому стані, та зробити відповідні, а можливо і кардинальні висновки», –  написав Лавренюк.

Він також повідомив, що Прем’єр-міністр підтримав його звернення, та доручив Мінінфраструктури, МВС, Національній поліції, Укравтодору та Укртрансбезпеці опрацювати питання щодо відміни жовтого сигналу світлофора та у разі необхідності винести відповідне питання на засідання уряду.

«Це дуже правильна ініціатива, тому що проаналізувавши останні резонансні ДТП, всі вони пов’язані з проїздом на жовтий сигнал світлофору. Деякі водії не хочуть розуміти і трактують це так, що одному ще можна, або іншому вже можна, а потім гинуть люди!», – наголосив заступник міністра інфраструктури.

За його словами, багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/roprlprrp-e1524051769638.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/roprlprrp-e1524051769638-150x150.jpgKiev-TimeДТПДТП,жовтий,КабмінКабмін створив урядову комісію з технічного розслідування масштабної ДТП у Кривому Розі, яка, серед іншого, опрацює питання доцільності жовтого сигналу світлофора. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. «Розпорядженням Кабінету міністрів України було створено Урядову комісію з технічного розслідування дорожньо-транспортної пригоди, що сталася вчора в м. Кривий...| Київської області та України | Kiev Time