У Києві стартує освітній проект «Kyiv School Recycling», у рамках якого школярів столичних шкіл навчатимуть сортувати побутові відходи та заробляти на цьому кошти.

Презентував  проект його керівник, координатор ГО «Солідарна молодь» у Києві Євген Кузик.

«Мета цього проекту полягає у тому, щоб навчити школярів Києва сортувати відходи. У рамках нашого проекту ми будемо проводити тренінги для школярів, навчати сортувати відходи і допомагати їм це робити. Ми налагодимо весь процес сортування сміття у школі», – сказав Кузик.

Він повідомив, що проект розпочнеться у школі №43 в Солом’янському районі столиці. На її території встановлять кілька урн для збору відходів різного виду – макулатури, пластику, скла, відпрацьованих батарейок, а також контейнер для вторинної сировини.

Крім того, дітям прочитають курс лекцій та проведуть тренінги, як правильно сортувати вторинну сировину, як і в які речі її переробляють та як на цьому можна заробити.

Кузик зауважив, що всього в столиці поступово залучать до проекту 420 шкіл.

За його словами, навчальні заклади зможуть заощаджувати на вивезенні сміття кошти – близько одного мільйона гривень за місяць. Крім того, на правильно відсортованому смітті школи можуть заробити від 600 до 7000 гривень у місяць на власні потреби.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1515149167-1891.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1515149167-1891-150x150.jpgKiev-TimeЕкологіяКиївКиїв,сміття,школаУ Києві стартує освітній проект «Kyiv School Recycling», у рамках якого школярів столичних шкіл навчатимуть сортувати побутові відходи та заробляти на цьому кошти. Презентував  проект його керівник, координатор ГО «Солідарна молодь» у Києві Євген Кузик. «Мета цього проекту полягає у тому, щоб навчити школярів Києва сортувати відходи. У рамках нашого проекту...| Київської області та України | Kiev Time