Пт. Лип 19th, 2024

У Києві відкриють профорієнтаційний табір для школярів

6 червня у Києві відкриється денний літній профорієнтаційний табір “ПрофМісто” для учнів 8-11 класів.

Про це “Українській правді. Київ” повідомили у Київському молодіжному центрі.

Відзначається, що мета табору – допомогти підліткам визначитись з цікавою для них галуззю та ознайомитись з практичною стороною професій.

Школярі працюватимуть із психологами та коучами, ознайомляться зі станом ринку праці, довідатись про всі нюанси професії і визначитись, чи справді вони до них готові.

Кожен тиждень у таборі буде присвячений певній галузі: підприємництву, маркетингу, журналістиці, PR, технологіям, дизайну й архітектурі.

Умовний тиждень у таборі складатиметься з 3 днів і включатиме спілкування з професіоналами та роботи над власними проектами.

Крім того, у програмі табору – профорієнтаційні тренінги, майстер-класи з практиками, екскурсії в компанії та розробка власних проектів.

Щоб узяти участь у таборі “ПрофМісто”, необхідно залишити заявку. Теми перших тижнів, розклад роботи і локацію можна дізнатись на сайті проекту ПроПрофесії.

Час роботи табору: з вівторка по четвер, з 10:00 до 17:00.

Вартість участі – 500 гривень на тиждень (у вартість включені обіди, кава-брейки, роздаткові та витратні матеріали).

Місце проведення – вулиця Б. Хмельницького, 51б (5-й поверх).

Як відомо, подібний проект реалізують вдруге. Минулого року табір “ПрофМісто” відбувся на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, участь у ньому взяли близько сотні київських школярів.Related Post