Пн. Тра 27th, 2024

Білоцерківське підприємство постачає молочну продукцію в мережу популярного фаст-фуду

Білоцерківський молочний комбінат являється єдиним постачальником молочної продукції для мережі закладів швидкого харчування “McDonald’s” в Україні

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА у Facebook.

На сьогодні комбінат – єдиний виробник молочних сумішей для коктейлів і морозива компанії «McDonald`s» в Україні, а також постачальник молочних сумішей для Молдови, Білорусії, Азербайджана та Грузії.

Місія Білоцерківського молочного комбінату – дати українським споживачам можливість споживати високоякісні молочні продукти європейського рівня. Це стало можливим завдяки застосуванню інноваційних технологій переробки сирого молока, високотехнологічному обладнанню, дотриманню високих стандартів санітарії та гігієни на підприємстві.

 

Білоцерківський молочний комбінат знаходиться у селі Томилівка Білоцерківського району. Асортимент продукції комбінату представлений торговими марками “Premialle”, “Біла лінія”, “Ферма” та “Любий край”.Related Post