У Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбувся бал літературних героїв, який самостійно підготував клуб “Криниця життя” Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка.
Ініціатива провести такий захід належить куратору клубу Ларисі Бондарчук. Ведучою заходу була виконавчий директор Благодійного фонду Костянтина Єфименка Олена Ткач.
Готувалися до свята кілька місяців. Шили костюми, розучували танці, вивчали уривки з поем Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Ліни Костенко, Івана Нечуя-Левицького та інших.
Розпочали свято з танцювального номеру з рушниками, який виконав хореографічний ансамбль Академії пенсіонерів “Гармонія життя” (худ.керівник Ольга Руденко). Таскіра Максюта виконала пісню “Вітре буйний” на слова Т.Г.Шевченка. Тим самим, налаштувавши присутніх на творчість великого Кобзаря. Наталя Боженко і Віра Пількевич із клубу “Криниця життя” у традиційному українському вбранні виконали уривок із твору “Якби ви знали, паничі…”.
Віра Сімчук із клубу “Золота осінь» продекламувала уривок із поеми “Катерина”, а Ольга Тимошенко із клубу “Криниця життя” підготувала міні-сценку із поеми “Наймичка”.
Хореографічний ансамбль “Гармонія життя” виконав танець “Веснянка”, “Вальс” та танець на циганські мотиви.
Також учасники заходу не оминули своєю увагою творчість Ліни Костенко, презентувавши глядачам уривок із поеми “Маруся Чурай” у виконанні Ольги Денисюк із клубу “Промінь надії”. Тетяна Котляр заспівала пісню “Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці”, а пісню “Чураївна” виконали тріо “Білоцерківчанка” у складі Ольги Руденко, Ніни Павловської та Таскіри Максюти. Валентина Потіха із клубу “Чарівна мить” виконала пісню “А я дівчина Полтавка”, Ольга Ковальчук в образі Мавки продекламувала уривок із пє’си “Лісова пісня” Лесі Українки.
Не обійшлося і без кумедних сценок із п’єси “Сватання на Гончарівці”, де головні ролі виконали Лариса Хоменко й Олександр Соломко, члени клубу “Зарічани”. Та, напевно, найбільше овацій залу зірвала інсценізація уривку повісті Нечуя-Левицького “Баба Палажка і баба Параска” у виконанні Таскіри Максюти і Ніни Редькіної. Зал просто вибухнув сміхом від їх кумедної міміки та діалогів.
А насам кінець заходу чоловіча половина Академії пенсіонерів виконала для жінок пісні.
Ось так білоцерківчани поважного віку, попри всі буденні справи, тривоги, хвороби і негаразди, знаходять кілька хвилин для себе, для свого душевного супокою та розваги у колі однолітків-однодумців.