24  березня у приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації відбулося урочисте вручення свідоцтв про право власності на землю ще 101 учасникові АТО.

Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Участь у заході, окрім учасників бойових дій та членів їх родин, взяли: перший заступник голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, заступник голови адміністрації Володимир Толочко, начальник міськрайонного Управління Держгеокадастру у Білоцерківському районі та м.Біла Церква Михайло Борозенець, голова правління ГО “Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій” В’ячеслав Вовченко, член правління Асоціації Микола Гніушевич.

Ділянки для ведення особистого селянського господарства розміром 2 га було виділено для 36 осіб, які проживають на території Київської області.

Ще 65 учасників АТО та члени їх сімей стали щасливими володарями 0,01 га для індивідуального дачного будівництва в адміністративних межах с.Трушки Білоцерківського району.

“Отримання земельних ділянок стало можливим завдяки результативній співпраці влади та представників громадськості. Адже виділення землі учасникам АТО перебуває під постійним контролем у голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана та керівництва району. А кропітку роботу з відшукування вільних земельних ділянок, перемовин з орендарями та допомоги в документальному оформленні взяла на себе ГО “Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначив у своєму вітальному слові під час вручення свідоцтв про право власності на землю заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації Володимир Толочко, земля для українців здавна була і святинею, і годувальницею. І сьогодні учасники АТО ціною власного життя захищають рідну землю від посягань ворога української державності, а завтра працюватимуть на ній, вирощуючи високі врожаї. Тому найбільшою мрією для кожного з нас є встановлення такого довгоочікуваного миру.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/9602c5f09f98c03b81f94536c40c2bed-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/9602c5f09f98c03b81f94536c40c2bed-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Володимир Толочко,земля для учасників АТО,Олександр Горган,Райдержадміністрація24  березня у приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації відбулося урочисте вручення свідоцтв про право власності на землю ще 101 учасникові АТО. Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА. Участь у заході, окрім учасників бойових дій та членів їх родин, взяли: перший заступник голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, заступник голови адміністрації Володимир Толочко, начальник міськрайонного...| Київської області та України | Kiev Time