Нд. Тра 19th, 2024

Білоцерківський дендропарк “Олександрія” відсвяткував своє 230-річчя (фото)

На цих вихідних, 28 та 29 квітня перлина Білої Церкви – дендрологічний парк “Олександрія” відзначав своє 230-річчя. Білоцерківці та гості з інших куточків України завітали до дендропарку для того, щоб прогулятися його галявинами, помилуватися прекрасними краєвидами і оцінити велич та красу архітектурних пам’яток.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, цими днями на території парку святкували не лише річницю його заснування, а й 100-річчя Незалежності Польщі.

Так, 28 квітня, в рамках свята, відбувся Польський фестиваль народної творчості, під назвою: “Музичні зустрічі ім Ельжбети Чацької в Білій Церкві”

Під час святкування дня народження дендропарку «Олександрія», для відвідувачів вперше відкрили недобудовану бальну залу. Тут була розташована картинна галерея, яка дозволила поринути в атмосферу часів Браницьких.

Крім того, вперше була проведена відеопрезентація «Літній палац Браницьких». Зі сторінками парку та життя родини Браницьких усіх бажаючих ознайомили Євген Чернецький та Олександр Іванов. Крім того, було проведено незабутню екскурсію по парку.

Під час заходу міський голова Геннадій Дикий відзначив, що такі свята об’єднають наші народи, тому що і Україна і Польща, визначилися і обрали європейський вектор подальшого розвитку. Підтвердженням того, що ми дуже схожі і наші історії тісно переплелися – є майже однакові початки національних гімнів: «Ще не вмерла Україна» і «Jeszcze Polska nie zginęła» («Ще Польща не загинула»).

Організували неймовірне свято громадська організація «Біла Церква Туристична» разом із адміністрацією дендропарку.

У неділю, у дендропарку «Олександрія» виступила Київська студія старовинного танцю “La Reverie”. Неймовірні костюми та граціозні танці не залишили нікого з присутніх байдужим. Усі бажаючі мали можливість взяти у майстер-класах старовинних танців.

Фотограф: Роман Наумов, Найбільший в Україні дендропарк “Олександрія” відсвяткував своє 230-річчя

Фотограф: Роман Наумов, Найбільший в Україні дендропарк “Олександрія” відсвяткував своє 230-річчя
Також у цей день, зіграв мелодії відомих композиторів оркестр Київського обласного музично-драматичного театру ім П.К Саксаганського.

Чудове свято подарувало яскраві враження всім присутнім. Дендропарк «Олександрія» – це не просто місце для відпочинку, а це частина життя кожного жителя Білої Церкви.Related Post