Скуштувати традиційну кухню, познайомитися з товарами канадських виробників, пограти у вуличний хокей та побачити канадського кінного поліцейського – все це киянам пропонують в рамках відзначення 150-річчя Канади. Визначна для країни подія сталася 1 липня 1867 року, коли набув чинності Акт про Британську Північну Америку. Цього дня перші колонії Британської Північної Америки – провінції Онтаріо, Квебек, Нова Шотландія і Новий Брунсвік, об’єднавшись в конфедерацію під назвою Домініон Канада, поклали початок існуванню нової країни.

– У Києві святкування віддзеркалюють теми різноманіття Канади і залучення молоді, а наші заходи є відкритими для всіх мешканців та гостей столиці. Вони  будуть інтерактивними і націленими на всіх молодих духом, – розповів посол Канади в Україні Роман Ващук.

20 червня на Софійській площі відкрилася фотовиставка “Біженці в Канаді: історія гостинності та захисту”, яка розповідає історію надання притулку біженців в країні, яких переслідували через приналежність до певної раси, їхнє віросповідання, політичний світогляд та інше. Побачити її можна до 3 липня.

25 червня на Хрещатику, біля будівлі КМДА, гратимуть у вуличний хокей, який був винайдений в Канаді у 1875 році. У першій офіційні грі зустрінуться команди Збройних сил Канади та України. Також свої сили спробують команди канадської та української поліції, вітчизняна команда «Ігор нескорених», яка у вересні поїде на Міжнародні змагання в Торонто,  представники хокейної школи «Сокол». Між іграми всі охочі зможуть спробувати забити гол.

Неподалік розміститься «Цукровий будиночок», де продаватимуть тістечка з клиновим сиропом, морозиво та канадські блюда з морепродуктів. Також на заході буде присутній канадський королівський кінний поліцейський.

Цього ж дня о 13.00 на шостому поверсі в ЦУМі відкриється Тиждень канадських виробників, який триватиме до 1 липня. Охочі матимуть змогу купити різноманітні канадські товари, які імпортують в Україні  – від одягу до квадроциклів і велосипедів.

РОЗКЛАД

10:00 Гра 1 – Збройні Сили Канади – Поліція Канади
11:00 Гра 2 – Хокейна школа «Сокіл» – Команда компанії «Epam»
12:00 Гра 3 – Команда Ігор Нескорених в Україні – Посольство США
12:00 – 14:00 Знайомство з представником Канадської королівської
кінної поліції (верхи на коні)
13:00 Вітання від Посла Канади та Ігор Нескорених в Україні
13:25 Офіційне вкидання шайби – Посол Канади Роман Ващук і представник Ігор Нескорених в Україні у супроводі представника Канадської королівської кінної поліції (верхи на коні)
13:30 Головна гра – Збройні Сили Канади – Збройні Сили України
13:40 Посол Канади, гості та представники медіа відкривають «Тиждень канадських товарів» в ЦУМі
14:30 Гра 5 – Поліція Канади – Національна поліція України
15:30 Гра 6 – Посольство Канади – Посольство США
16:30 Гра 7 – Команда Ігор Нескорених в Україні – Збірна
представників медіа і ансамбля танцю Павла Вірського
17:30 Гра 8 – Збройні Сили України – Хокейна школа «Сокіл»

Пише: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Na-Hreshhatiku-z-nagodi-150-richchya-Kanadi-gratimut-u-hokej.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Na-Hreshhatiku-z-nagodi-150-richchya-Kanadi-gratimut-u-hokej-150x150.jpgКиївСпортСуспільство'Посольство Канади,150 років,день Канади,Посольство США,хокей,ХрещатикСкуштувати традиційну кухню, познайомитися з товарами канадських виробників, пограти у вуличний хокей та побачити канадського кінного поліцейського - все це киянам пропонують в рамках відзначення 150-річчя Канади. Визначна для країни подія сталася 1 липня 1867 року, коли набув чинності Акт про Британську Північну Америку. Цього дня перші колонії Британської Північної...| Київської області та України | Kiev Time