Жителі вулиці Зарічна в місті Фастів перекрили рух вантажному транспорту в знак протесту проти проїзду фур і припинення ремонту дороги

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “Киев Власть“.

Уже три тижні як на вулиці Харкова в мікрорайоні Закарпаття Фастів (Київська обл.) зупинився ямочний ремонт дороги. Жителі в знак протесту перекрили свою вулицю для руху вантажного транспорту. Саме вантажівки доставляють головні незручності жителям, причому в нічний час кількість фур не зменшується. Можливо, тому акцію протесту вони провели пізно ввечері. За словами авторів сюжету, більше п’яти років мешканці мікрорайону звертаються до міської влади з проханням заборонити проїзд вантажного транспорту по їх дорозі.

Відразу до місця мітингу прибула патрульна поліція. Найближчим часом приїхав начальник поліції Фастова Сергій М’ячік, який запропонував мітингувальникам розійтись, а наступного дня зустрітися з керівництвом міста. Однак люди наполегливо хотіли негайного спілкування з міським головою Михайлом Нетяжуком, і навіть приїзд першого заступника міського голови не змінив їх бажання. В результаті міський голова таки приєднався до дискусії.

Роботи по асфальтовуванню цієї вулиці були зупинені тому, що підрядник порушив будівельні норми. Зараз видно, що фрезой вириті ями менше п’яти сантиметрів. Тож, якщо зараз покласти асфальт він не буде триматися, він не протримається навіть один рік “, – розповів Міхаїл Нетяжук.

По словам мера, він особисто заборонив класти асфальт в існуючі ями, без додаткового фрезерування.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/543616aea4fa325058391d33f69e8511.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/543616aea4fa325058391d33f69e8511-150x150.jpgKiev-TimeФастівмітинг,перекриття дороги,фастівЖителі вулиці Зарічна в місті Фастів перекрили рух вантажному транспорту в знак протесту проти проїзду фур і припинення ремонту дороги Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'Киев Власть'. Уже три тижні як на вулиці Харкова в мікрорайоні Закарпаття Фастів (Київська обл.) зупинився ямочний ремонт дороги. Жителі в...| Київської області та України | Kiev Time