Вчора, 8 травня, стало відомо, що шляховики масово зрізали тополі біля доріг на Київщині. У службі запевнили, що всі ці дерева підлягали вирубуванню.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “ТСН“.

Перший заступнипк начальника САД у Київській області Володимир Саранча повідомив, що протягом 2017 року Автодором видавалися лісорубні квитки на видалення пришляхових насаджень на дорогах від Яготина до Згурівки, від Згурівки до сіл Усівка, Софіївка та Нова Олександрівка.

За словами Саранчи, лісорубні квитки видавалися відповідно до заключення лісопатологічного та санітарного обстеження, яким було визнано, що вказані тополі були перестійного віку (понад 65 років), були уражені стовбуровими гнилями, нахилені в бік проїзної частини, багато дерев мали обгорілі окоренки – прикорневі частини стовбура.

“Роботи з видалення пришляхових насаджень проводились згідно з обсягами визначених у документації спеціального лісопатологічного обстеження в рахунок залишкової вартості сировини”, – повідомив Саранча.

Водночас у САД не уточнили, якого підрядника найняли для виконання робіт, яку кількість деревини було отримано та її залишкову вартість.

Щодо відсутності нових насаджень на місці зрубаних тополь в обласному Автодорі повідомили, що не мають можливості створити такі насадження.

Таку ситуацію пояснили вимогами ДСТУ 3587-97, а саме: відстань від кромки проїзної частини до найближчого краю стовбура дерева має бути не меншою 9-9,5 м. Це за межами смуги відводу вище вказаних доріг та потрапляє на земельні ділянки суміжних землевласників та землекористувачів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/revo-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/revo-707x400-150x150.jpegКиївTimeКиївська областьСуспільствоАвтодор,Київщина,придорожні насадженняВчора, 8 травня, стало відомо, що шляховики масово зрізали тополі біля доріг на Київщині. У службі запевнили, що всі ці дерева підлягали вирубуванню. Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'ТСН'. Перший заступнипк начальника САД у Київській області Володимир Саранча повідомив, що протягом 2017 року Автодором видавалися лісорубні...| Київської області та України | Kiev Time