Вчора у Боярці на території приватного домоволодіння правоохоронці виявили 600 кущів рослин коноплі

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області у Facebook.

Зазначено, що нарковмісні рослини було виявлено під час проведення оперативно-профілактичних заходів “Мак”.

Місцевий мешканець, на своїй земельній ділянці, що розташована на вулиці Грушевського, незаконно вирощував рослини конопель. Правоохоронці з плантації вилучили 600 одиниць доглянутих нарковмісних рослин, деякі з них досягали понад одного метра у висоту.

Для з’ясування всіх обставин на місце події викликана місцева слідчо-оперативна група.

В діях громадянина вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 КК України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/8f6962e6b45b5bfcb4bda33d0c53cd68.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/8f6962e6b45b5bfcb4bda33d0c53cd68-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьКриміналБоярка,Київщина,конопляВчора у Боярці на території приватного домоволодіння правоохоронці виявили 600 кущів рослин коноплі Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на сторінку Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області у Facebook. Зазначено, що нарковмісні рослини було виявлено під час проведення оперативно-профілактичних заходів 'Мак'. Місцевий мешканець, на своїй земельній ділянці, що розташована на...| Київської області та України | Kiev Time