Упродовж минулої доби працівники Білоцерківського відділу поліції спільно з представниками рибоохоронного патруля під час операції «Нерест» виявили та задокументували 6 фактів незаконної риболовлі, вилучена рибацька сітка.

Відносно правопорушників поліцейські склали 4 адміністративних протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП (Порушення правил рибальства), та 2 адмінпротокола за ч.4 ст.85 КУпАП (Грубе порушення правил рибальства). Чинним законодавством передбачено накладення штрафу від 510 грн. до 850 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Загалом, з початку проведення профілактичного відпрацювання «Нерест», поліцейські Білоцерківщини спільно з рибоохоронним патрулем затримали на «гарячому» браконьєрів, які виловили понад 6 кг раків та майже 3 кг риби. Правопорушники нанесли рибному господарству України матеріальний збиток на суму 5423 грн. Також вилучено 5 рибацьких сіток.

Повідомляє відділ комунікації поліції в Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/bts-RYBA-2-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/bts-RYBA-2-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоКиївська обл.,операції «Нерест»,Поліція,рибні браконьєриУпродовж минулої доби працівники Білоцерківського відділу поліції спільно з представниками рибоохоронного патруля під час операції «Нерест» виявили та задокументували 6 фактів незаконної риболовлі, вилучена рибацька сітка. Відносно правопорушників поліцейські склали 4 адміністративних протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП (Порушення правил рибальства), та 2 адмінпротокола за ч.4 ст.85 КУпАП (Грубе порушення правил...| Київської області та України | Kiev Time