У центрі міста Обухів, що під Києвом, на зупинці громадського транспорту виник конфлікт за участі перевізників. Щоб вгамувати натовп, учасник АТО, який знаходився в салоні маршрутки, дістав нагородну зброю та зробив постріл вгору.

На місце негайно прибув наряд поліції. Щоб обеззброїти чоловіка, поліцейським довелося застосувати зброю та здійснити попереджувальний постріл вгору з автомату.

Наразі близько 15 учасників події знаходяться в місцевому відділенні поліції. Правоохоронці опитують свідків та встановлюють усі обставини. За медичною допомогою поки жоден з учасників не звертався. Вирішується питання щодо надання правопорушенню правової кваліфікації.

Повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області    https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/most-reliable-handgun-696x391-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/most-reliable-handgun-696x391-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналОбухівСуспільствозупинка громадського транспорту,Обухів,Поліція,стрілянинаУ центрі міста Обухів, що під Києвом, на зупинці громадського транспорту виник конфлікт за участі перевізників. Щоб вгамувати натовп, учасник АТО, який знаходився в салоні маршрутки, дістав нагородну зброю та зробив постріл вгору. На місце негайно прибув наряд поліції. Щоб обеззброїти чоловіка, поліцейським довелося застосувати зброю та здійснити попереджувальний постріл...| Київської області та України | Kiev Time