Чт. Тра 23rd, 2024

Росія атакувала Київську область дронами і ракетами

Внаслідок масованої атаки дронами і ракетами на Київську область постраждали 11-річна дитина та 68-річний чоловік, його госпіталізували.

Також відомо про пошкодження приватних будинків, господарських будівель і автомобілів мирних жителів.

“Під час огляду місць подій виявлено уламки дронів та ракет, тип яких встановлюється. На місцях події працюють прокурори та слідчо-оперативні групи”, – повідомляє Офіс генерального прокурора України.

Київська обласна прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст. 438 КК України).

За інформацією голови Київської ОВА Руслана Кравченка, пошкоджено п’ять будинків, три з яких – незначно: там пошкоджено фасади та вибито вікна. У двох інших будинках виникли пожежі, вони ліквідовані. Чоловіка, за його словами, вже прооперували, його життю нічого не загрожує.

“Уламками пошкоджено кілька автомобілів, а також вікна в одному з офісних приміщень”, – додав чиновник.

У Київській області вибух від уламків російської ракети повністю знищив житловий будинок, в якому жила жінка похилого віку. Спочатку на будинок впали уламки, й жінка спустилася до підвалу, тоді ж прогримів потужний вибух. Від будинку не залишилося нічого, але, на щастя, пенсіонерка жива, їй медична допомога не знадобилася.

Фото: t.me/pgo_gov_ua.Related Post