Ср. Тра 22nd, 2024

У Білій Церкві відбудеться благодійний концерт для порятунку життя дитини

У четвер, 15 березня, в ПК “Росава” відбудеться благодійний концерт на підтримку Яна Мельника з Білої Церкви, який отримав вогневе поранення в голову й маючи 1% на життя, бореться за нього.

Як повідомляє мати хлопчика, – “Мій син отримав вогнепальне поранення в голову. Шанс на життя лікарі давали тільки 1% і Ян його виборов. Потім кома, 6 операцій, боротьба за життя, тривалі місяці перебування у клініках … На сьогоднішній день він знаходиться вдома у важкому стані і потребує лікування і тривалої реабілітації, щоб знову бачити, говорити і ходити. Щоб відчувати себе здоровим і щасливим, як його однолітки. Ян у цьому році повинен був закінчити 11кл. і зі своїми однокласниками танцювати шкільний вальс на випускному, вступити до ВНЗ…”

Родині потрібно зібрати 120 тис.$ на лікування і реабілітацію Яна за кордоном. Тож наступного тижня у ПК “Росава”, за підтримки Управління освіти і науки Білоцерківської міськради, ПК “Росава”, ПрАТ “Росава”, відбудеться благодійний концерт під назвою “Позитивом здолаємо біду”.

Концерт відбудеться за адресою: м.Біла Церква, вул.Леваневського, 53-А, ПК “Росава”, 15 березня, о 12:00.

Вартість квитка 30 грн. Довідки за тел.: 097-897-89-10.Related Post