19 березня відбулося відкриття виставки-конкурсу жіночого портрету “Твоя краса – на полотні”. До уваги усіх поціновувачів жіночої загадковості, неповторності й краси представлені роботи 12 майстрів пензля.

За рішенням журі переможцями виставки-конкурсу стали: Тетяна Матвієнко – за роботу “Озеро вічної молодості”, Олена Гайдаєнко – “Моя подруга – архітектор” та Христина Смєлова – “Каринка”.

Тож нехай перемагає жіноча краса, нехай світ тримається на витонченій жіночності, нехай втілення весни та краси сьогодні домінує у світі над ненавистю та бідою!

Музичним супроводом усіх присутніх привітав викладач школи мистецтв №4 Олександр Заєць.

У заході взяли участь представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-707x400-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-707x400-2-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільство"Твоя краса - на полотні",Біла Церква,виставка-конкурс,жіночий портрет19 березня відбулося відкриття виставки-конкурсу жіночого портрету 'Твоя краса – на полотні'. До уваги усіх поціновувачів жіночої загадковості, неповторності й краси представлені роботи 12 майстрів пензля. За рішенням журі переможцями виставки-конкурсу стали: Тетяна Матвієнко – за роботу 'Озеро вічної молодості', Олена Гайдаєнко – 'Моя подруга – архітектор' та Христина Смєлова...| Київської області та України | Kiev Time