Сб. Лип 13th, 2024

Директор агенції нерухомості “Кайгород”, яка на сьогоднішній день є досить конкурентоздатною, незважаючи на те, що на ринку нерухомості Білої Церкви є великий вибір агентств, розповів про ситуацію на ринку нерухомого майна у Білій Церкві.

На даний час у місті є близько ста агентств нерухомості. Також працює певна кількість приватних брокерів. Оскільки конкуренція велика, це спонукає до знаходження нових рішень та підходів у роботі агентств.

“Ціни на житло у Білій Церкві постійно знижуються, але в середньому на ринку нерухомості Київської області вони залишаються достатньо високими. Причина у тому, що в нас у місті будується досить мало нового житла. Тому немає здорової конкуренції, і ціни тримаються за рахунок попиту на нерухомість.

Залучення у місто нових інвесторів для будівництва нових житлових об’єктів призвело б до того, що ціни на нерухомість стали більш доступними: збільшився б вибір, а на ринку нерухомості з’явилася б здорова конкуренція.”, – зазначив директор агенції Віталій Кайгородов.

Щодо ціноутворення на ринку, часто продавці намагаються визначити ціну самотужки, опираючись на інформацію з інтернету. Але оскільки значна кількість об’єктів, які пропонуються на сайтах нерухомості – взагалі неіснуючі об’єкти, то відповідно на них виставлені нереальні ціни. Це призводить до того, що продавець із самого початку володіє недостовірною інформацією, що унеможливлює правильну оцінку вартості свого житла.

Тому правильним рішенням для продавця є звернутися у професійне агентство нерухомості для об’єктивної оцінки вартості свого об’єкту відповідно до тенденцій ринку. Правильна оцінка вартості допоможе продавцю не продешевити, а покупцю не переплатити.

На сьогодні в Білій Церкві – високий рівень попиту, але недостатній рівень пропозиції, особливо первинного житла, тобто новобудов.Related Post