19-річна дівчина поцупила у торговельному закладі охолоджувальний десерт, а на зауваження продавчині не вчиняти злочин, нанесла їй тілесні ушкодження пляшкою алкогольного напою.

Правопорушницю оперативно затримали спіробітники групи реагування патрульної поліції Броварський відділ поліції.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Дівчині загрожує штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до 200 годин громадських робіт, або виправні роботи на строк до одного року.

Повідомляє відділ комунікації поліції Київської області https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/72_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/72_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeБровариКиївська областьКриміналСуспільствоБровари,злодійка,Магазин,Поліція19-річна дівчина поцупила у торговельному закладі охолоджувальний десерт, а на зауваження продавчині не вчиняти злочин, нанесла їй тілесні ушкодження пляшкою алкогольного напою. Правопорушницю оперативно затримали спіробітники групи реагування патрульної поліції Броварський відділ поліції. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Дівчині загрожує штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів...| Київської області та України | Kiev Time