Вчора о 13:17 до оперативно-диспетчерської служби Чорнобильської зони надійшло повідомлення про загоряння в лісовому кварталі № 115 Корогодського лісництва ДСП «Північна пуща»

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Київській області.

На місце події негайно направили рятувальників 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Чорнобиль та працівників лісової пожежної станції ДСП «Північна пуща». Розвідкою було встановлено, що горить лісова підстилка на площі 1,5га. Через посушливу спекотну погоду та вітрові пориви утворилась загроза поширення пожежі на значні відстані. Тому, не гаючи часу, рятувальники одразу приступили до гасіння. Завдяки професійним та опретивним діям вогнеборці не допустили подальше розповсюдження горіння. Локалізувати пожежу вдалось о 15:00, а ліквідувати о 18:45.

Внаслідок пожежі вогнем знищено лісову підстилку на площі 1,5 га .

До ліквідації пожежі було залучено 12 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки 11-Державної пожежно-рятувальної частини, 46 чоловік працівників ДСП «Північна Пуща» і 5 одиниць техніки.

Причина пожежі наразі з’ясовується.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Photo0185-768x1024.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Photo0185-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьліс,пожежа,ЧорнобильВчора о 13:17 до оперативно-диспетчерської служби Чорнобильської зони надійшло повідомлення про загоряння в лісовому кварталі № 115 Корогодського лісництва ДСП «Північна пуща» Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Київській області. На місце події негайно направили рятувальників 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Чорнобиль та працівників лісової пожежної станції ДСП...| Київської області та України | Kiev Time